ÜYE AİDAT BORÇLARI

admin 1 Ekim 2019 ÜYE AİDAT BORÇLARI için yorumlar kapalı

 

Bilindiği üzere geçmiş yıllara ait ‘Birikmiş üye aidat borcu olan üyelerimize, Odamız tarafından müteakip defalar yazılı uyarılar ve tebligatlar yapılmış olmasına rağmen; borcunu bugüne kadar henüz ödememiş olan üyelerimiz bulunmaktadır.

Odamız olağan genel kurulunda alınan karar gereği birikmiş üye aidat borcunu ödemeyen üyelerimizden, bu alacak; zorunlu olarak yasal yollar ile (İcra ve İflas Kanunu hükümleri gereğince) tahsil edilmek zorundadır.

Zorunlu olarak yürütülmesi gereken bu uygulamaya gerek kalmaksızın, Odamızın faaliyetlerini etkin ve güçlü bir şekilde yürütmesine desteğinizi de gösterecek olan, birikmiş üye aidat borcunuzu kapatmanızı diliyoruz. Kısa süre içerisinde başlatılacak olan bu yasal, ancak sıkıntılı işlemden olumsuz etkilenilmemesi adına; en kısa sürede birikmiş üye aidat borcu olan üyelerimizin aşağıda verilen Odamız Halk  Bankası hesabına veya doğrudan Odamız birimlerine ödeme yapması gerekmektedir.

NOT: Üye aidatlarını düzenli ödeyen, birikmiş borcu olmayan ve ödeme  işlemleri devam eden üyelerimizin bu duyuruyu dikkate almaması rica olunur.

Comments are closed.