TVHB MERKEZ KONSEYİ BAŞKANIMIZIN İLİMİZİ ZİYARETİ

admin 27 Mayıs 2019 TVHB MERKEZ KONSEYİ BAŞKANIMIZIN İLİMİZİ ZİYARETİ için yorumlar kapalı

TÜRK VETERİNER HEKİMLERİ BİRLİĞİ BAŞKANI İLİMİZİ ZİYARET ETTİ.

Türk Veteriner Hekimleri Birliği Başkanı Ali EROĞLU, Türk Veteriner Hekimleri Birliği İkinci Başkanı Muhlis ATAY ve Türk Veteriner Hekimleri Birliği Genel Sekreteri Haluk AŞKAROĞLU ile ilimizi ziyaret etti.

Programının başında Nevşehir Veteriner Hekimleri Odamızı ziyaret eden Başkan EROĞLU, Nevşehir Veteriner Hekimleri Odası Başkanımız Tekin KEÇECİ’den ilimizin hayvancılık yapısı, Veteriner Hekimler odası üyeleri ile ilgili bilgi aldı. Daha sonra İl Tarım ve Orman Müdürü sayın Okan YILMAZ’ı ziyaret eden EROĞLU Nevşehir ili tarım ve hayvancılığı ve Türk Veteriner Hekimleri Birliğinin katkıları konularında istişarede bulundu. Olumlu bir havada geçen görüşme sonrasında Başkan EROĞLU, İl Müdürü Okan YILMAZ’a günün anısına plaket takdim etti.

Türk Veteriner Hekimleri Birliği Başkanı EROĞLU, Türk Veteriner Hekimleri Birliği Yönetim Kurulu üyeleri ve Nevşehir Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Tekin KEÇECİ  daha sonrasında Nevşehir Belediye Başkanı Sayın Rasim ARI’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaret esnasında Nevşehir Belediye Başkanı Sayın Rasim ARI’nın ilimize kazandıracağı geçtiğimiz hafta temeli atılan Türkiye’de bir ilk olan sokak hayvanları rehabilitasyon ve bakım merkezi ‘’HAYVAN KASABASI’’ ve Nevşehir Belediyesi ile Türk Veteriner Hekimleri Birliğinin birlikte yürütebileceği konularda istişarede bulunuldu. Verimli geçen görüşmenin sonrasında Başkan EROĞLU, Belediye Başkanı sayın Rasim ARI’ya ziyaretin anısı olarak plaket takdim etti.

Türk Veteriner Hekimleri Birliği Başkanı EROĞLU, Türk Veteriner Hekimleri Birliği Yönetim Kurulu üyeleri ve Nevşehir Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Tekin KEÇECİ  daha sonrasında Nevşehir Valisi Sayın ilhami AKTAŞ’a nezaket ziyaretinde bulundu. Görüşme esnasında Başkan EROĞLU Türk Veteriner Hekimleri Birliği yapısı, üyeleri, hayvansal kökenli gıda güvenliği ve ülkemiz hayvancılığı konularında bilgi verdi. Vali AKTAŞ’ın ziyaretten duyduğu memnuniyeti bildirmesinin ardından Başkan EROĞLU’nun günün anısına Nevşehir Valisi sayın İlhami AKTAŞ’a plaket takdim etmesi ile ziyaret sona erdi.

Programına Nevşehir Veteriner Hekimleri Odasının Çavuşin Garden İnn Cappadocia otelde verdiği geleneksel iftar yemeği ile devam eden Başkan EROĞLU iftar sonrasında Nevşehir Veteriner Hekimleri Odası üyeleri ile istişare toplantısı yaptı. Toplantı sonrasında Nevşehir Veteriner Hekimleri Odası Başkanımız Tekin KEÇECİ Türk Veteriner Hekimleri Birliği Başkanı Ali EROĞLU’na Teşekkür Plaketi verdi. Nevşehir ilini ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Türk Veteriner Hekimleri Birliği Başkanı Ali EROĞLU program sonrasında ilimizden ayrıldı.

 

Comments are closed.