NİCE 100 YILLARA TÜRKİYE!

admin 23 Nisan 2020 NİCE 100 YILLARA TÜRKİYE! için yorumlar kapalı

Millet olarak milli iradenin hayat bulduğu Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 100. yıldönümünü büyük bir coşku ve gururla kutluyoruz. Milletimizin çelikleşmiş iradesinin, mücadele azminin, özgürlük tutkusunun ifadesi olan 23 Nisan 1920 tarihi, bizim için çok önemli bir dönüm noktasıdır. Toprakları işgale uğramış, esarete mahkûm edilmek istenen Milletimizin yokluklar içerisinde var ettiği Millet Meclisimiz, milli iradenin kalbinin attığı yer olmuştur.

Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk yarının büyükleri çocuklarımıza verdiği değeri ve duyduğu güveni göstermek adına, Türkiye Büyük Millet Meclisinin açıldığı gün olan 23 Nisan’ı Türk Çocuklarına Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak armağan etmiştir. Bizim en önemli görevimiz geleceğin yetişkinleri olacak, topluma yön verecek çocuk ve gençlerimizi, Ülkesini ve Milletini seven, Cumhuriyete sahip çıkan, demokrasiye ve hukuk kurallarına saygılı, onurlu ve çalışkan bireyler olarak yetiştirmemizdir.

Bu vesileyle; Özgürlük ve bağımsız duygularımızı pekiştiren, barış ve huzur içinde yaşama kararlılığımızı ortaya koyan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı en içten ve samimi duygularımızla kutluyor, tüm çocuklarımıza ve meşaleleriyle onları geleceğe taşıyan tüm öğretmen arkadaşlarımıza, sevgilerimizi  ve saygılarımızı sunuyoruz.

NEVŞEHİR VETERİNER HEKİMLERİ ODASI

YÖNETİM KURULU

Basında Haberimiz;

http://www.muskarahaber.com/nevsehir-haber/kececi-nice-100-yillara-turkiye-h58601.html

Comments are closed.